Nieuwe uitdaging! Nieuwe baan!
Trefwoorden: baan, deloitte, social media strategie, social-media
Het hoge woord kan er uit! Per 1 mei start ik in een nieuwe baan als social strategist bij Media Embassy! Na bijna 4 jaar Deloitte is het tijd om mijn droom en mijn passie te volgen en mij helemaal te gaan toeleggen op online en Social Strategy.
Ik geloof heel sterk in het idee dat Social Media zowel een enorme kans als een bedreiging vormen voor bedrijven. Vanwege de sterke groei die Social Media op dit moment doormaken springen bedrijven snel op deze rijdende trein. Echter vereist dit mijns inziens een goed doordachte, gestructureerde en vooral duurzame aanpak. Kiezen voor Social Media is een organisatorische keuze en een commitment die je als organisatie voor langere tijd aangaat.
Binnen Media Embassy zal ik bedrijven gaan begeleiden in het duurzaam inzetten van de middelen en mogelijkheden die Social Media bieden binnen hun organisatiestrategie.
Uiteraard rest mij Deloitte te bedanken voor de uitzonderlijk goede tijd die ik de afgelopen 4 jaar heb gehad. Ik kijk tegelijkertijd uit naar mijn nieuwe uitdaging en om samen te werken met onder meer toppers als Steven Jongeneel, Niels van der Velden en Vivian Opsteegh.
If you enjoyed this post, make sure you subscribe to my RSS feed!
Gefeliciteerd! Heel veel plezier met je nieuwe uitdaging! En hou ons op de hoogte van al het moois dat je de komende tijd gaat opzetten en beleven.
Elsa
Gefeliciteerd! Goeie stap naar een 'lean and mean' bureau met volle focus op social media.
Ga jij er ook voor zorgen dat ze hun eigen social media beter gaan inzetten? Negen tweets in vier maanden….
Gaaf man! Gefeliciteerd!
Mooie stap, van harte gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! ongelovelijk te bedenken dat er alweer vier jaar voorbij zijn!
Hey Koning! Van harte gefeliciteerd met je nieuwe functie. Klinkt heel erg interessant en een club waar je volgens mij helemaal thuis hoort!. Binnenkort hoor ik graag van je waar je allemaal mee bezig bent.
Dank allen voor deze warme woorden! Ben er van overtuigd dat alles helemaal goed komt
Ben ik eens een tijdje offline, krijgen we dit! Proficiat!!
Gefeliciteerd kerel!! Het zat er aan te komen. Veel plezier & succes bij je nieuwe baan!
[...] van de projecten die ik na mijn start bij Social Embassy heb mogen oppakken is de Social Media Monitor. De Social Media Monitor is een onderzoek naar hoe [...]
Leave your response!
Gerelateerde berichten
Over MartinKloos.nl
Stuur me een e-mail.
Mijn twitter stream
Twitterazi op dit blog
Most Commented
Duik in het archief